09120865334 - 09107440592

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب،نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب معمولی،قیمت نصب درب ضدسرقت،نصب درب ضدسرقت با بتن

یکی از کالاهایی که علاوه بر خرید خوب و مطمئن ، خدمات پس از فروش و مراحل نصب آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد یک درب ضد سرقت است. این موضوع به خصوص برای منازلی که قصد تعویض درب قدیمی خود را با درب ضد سرقت دارند اهمیت بیشتری خواهد داشت، مثلا اگر شما یک درب ضد سرقت لوکس و با کیفیت خریده باشید یک نصب اشتباه و ضعیف باعث از دست رفتن کل امنیت و زیبایی درب خواهد شد.

 

     

"درب قدیمی ساختمان"

 

نصب درب ضد سرقت روی چهارچوب قدیمی نیاز به کارشناسی و بازدید دقیق دارد ، عملا نصب درب ضد سرقت ایرانی به هر شکل در هر فضایی قابل اجراست ، اما برای امنیت درب - عایق بودن درب - زیبایی آن بدون کوچکترین تخریب - داشتن بازشوی مفید و نیازنداشتن به رنگ کاری و نقاشی شما نیاز به کارشناس و بازدید خواهید داشت.

 

  

"درب ضد سرقت"

 

نصب درب ضد سرقت بدون تخریب زمانی معنی می دهد که فضای کار از حداقل استاندارد درب ضد سرقت ( 105 در 210 ) کمتر نباشد در این صورت  کار به راحتی با فریم انجام می شود و اصلا نیازی به تخریب نیست و یک درب ضد سرقت سایز استاندارد (105 در 210 ) در این فضا بدون کوچکترین برش ، تخریب و کنده کاری درب روی چهارچوب نصب می شود، البته نیاز است تمام آستانه ی چهارچوب های قبلی چه سنگی باشند یا فلزی حتما برداشته شوند تا درب روی کف تمام شده ی داخل بنشیند.

 

                                           

"نصب چهارچوب درب ضد سرقت"   

 

درب ضد سرقت ایرانی دارای چهارچوب هایی با سایز ها و اندازه های مختلف هست و همچنین درب ها و چهار چوبهای قدیمی نیز هر کدام دارای ضخامت و پهنای متفاوتی هستند، حال اینکه چه نوع چهارچوب ضد سرقتی برای چهار چوب قدیمی مناسب تر هست نیاز به کارشناس دارد تا بتواند با اندازه گیری دقیق بهترین پیشنهاد را برایتان داشته باشد.

 

 

  

                                                                                         "نمای چهارچوب"                                                                                                             

 

نصب درب ضد سرقت چینی روی چهارچوب های قدیمی بسیار مشکل ساز هست و به دلیل کم بودن پهنای چهارچوب ، درب های چینی روی چهارچوب قدیمی خوب قرار نگرفته و شکل کارخوشایند نیست  البته  درب ضد سرقت ترک و ایرانی با چهارچوب کشویی می توانند بدون تخریب روی چهار چوب های قدیمی نصب شوند ولی دارای ضعف های ایمنی خواهند بود.

 

 

          "سوار کردن درب روی چهار چوب  و نصب روکوب"                           

 

بازدید و اندازه گیری درب ضد سرقت در تهران به صورت رایگان انجام می شود تا به عزیزان اطلاعات و مشاوره مفید داده شود.

 

    

                                                                       "نمای در پس از نصب کامل"                                                                                         

 

 "نهایت رضایتمندی شما را خواستاریم"

 

 

سفرتان رویایی
نوشته شده در سایت آرمان در